ÖZEL FIRSATLAR

aiaSPA Ruhun Sonsuz Dinginlik Kaynağı…

 

Huzur dolu, arınmış bir ruh için güncel yaşamın karmaşasından uzak “saflığı” yaşayabileceğiniz bir yer aiaSPA

Türk hamamında sunulan hizmet, Anadolu kültürüne ait sanatı ve kültürü ile vücudun dinlenmesini sağlayan bir törene benzemektedir. Egzotik aromaların ve yayılan sıcaklığın etkisiyle kendinizi geçmişte yaşayan sultanlar gibi hissedeceksiniz. 

Bali masajları deniz tuzu, papatya ve lavanta özlerinin karışımıyla birlikte ayak seronomisi ile vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm iç sistemlerin birbiriyle entegrasyonunu sağlar.
Ayurveda eski Hind dili olan Sanskritçe'de Ayu ( Yaşam ) ve Veda ( Bilim, Sanat ) kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir, kişiye özgü, beden, ruh, zihin dengesini amaçlayan alternatif tıptır. Ayurveda mutluluğa ve huzura açılan kapıdır. Size kalan sadece ihtiyacınız olan dinginliğe ulaşmak için ruhunuzun şımartılmasına izin vermek. Sıcak zeytinyağının ve Ayurveda ’ya özgü masaj yağları ile vücudun lenf dolaşım sistemine kadar etki eder ve kasları rahatlatır. Eklemleri açar, kan dolaşımını hızlandırır, enerji akışını güçlendirir. Vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

 aiaSPA ‘ın büyülü dünyasında sizi büyülenmeye davet ediyoruz.

Detaylar için aiaspa.com

ONLINE REZERVASYON

ONLINE REZERVASYON FORMU İÇİN BU ALANIN ÜZERİNE GELİNİZ